Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu 4kk 126m2 + 180m2 stodola, chlév a dřevník Břežany 24, Lešany, pozemek 1765m2

Popis nemovitosti

Objekt snů pro milovníky prostoru a přírody, kousek od Prahy!

Rodinný dům s rozlehlou zahradou v malebné lokalitě za Jílovým u Prahy.

 Představujeme Vám nabídku velkého rodinného domu o rozloze 126 m2, který se nachází na pozemku o velikosti 1765m2 v malebné lokalitě kousek za Jílovým u Prahy. Tento dům je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodové bydlení s možností trvalého obývání nebo jako dokonalé víkendové útočiště blízko hlavního města. Bydlení v blízkosti přírody, ale s dobrou dostupností do Prahy.

 

Domov, kde se snoubí tradice s modernou

V přízemí domu se nachází kuchyň s funkčními kachlovými kamny, které dodávají interiéru atmosféru a teplo domova. K dispozici jsou zde také dva samostatné pokoje, které nabízejí dostatek prostoru pro rodinné bydlení. V podkroví je umístěn velký pokoj, který se rozprostírá nad celým přízemím a nabízí mnoho možností využití.

 

Exteriér, který vás okouzlí

Za domem se rozkládá rozlehlá zahrada na pozemku o velikosti 1765 m2, která je pravým rájem pro odpočinek a relaxaci. Vzrostlá zeleň a soukromí, které zahrada nabízí díky vzrostlému habrovému plotu, jsou ideální pro rodinné oslavy nebo jen pro klidné chvíle strávené v přírodě. Můžete zde trávit čas pod velkou plodící třešní nebo ořechem, obklopeni vzrostlou zelení, příjemnými solitéry a krásně kvetoucí magnólií společně s hortenziemi.

Před domem najdete dvůr s posezením, pergolou a kolnou, které jsou připraveny pro vaše letní večery.

 

Stodola s neomezenými možnostmi

K domu patří také rozlehlá stodola celkem 180m ve které najdete hlavní prostor (76m2) s  dřevníkem (69m2) a samostatným chlévem (35m2), prostory mohou sloužit jako dílna nebo sklad. Možnosti využití jsou opravdu široké a záleží jen na vaší fantazii a potřebách.

 

Vybavení a technické údaje

 

dherná lokalita

Nemovitost se nachází v lokalitě kousek za Jílovým u Prahy, což z ní činí ideální místo pro trvalé bydlení nebo jako víkendové sídlo, které nabízí klid a soukromí venkovského bydlení kousek od Prahy. Tento dům je skvělou volbou pro každého, kdo hledá místo, kde může žít v souladu s přírodou, a přitom být blízko městského ruchu.

V okolí funguje základní a mateřská škola, obchod se smíšeným zbožím, knihovna. Najdete zde dětské hřiště, rybníky, hasičárnu. V nedalekém zámku Lešany je v provozu Pizzerie, Bowling, ubytovací zařízení, pořádají se zde koncerty a svatební obřady. Sportovní činnost zde vyvíjí Sokol Lešany, především v oblasti fotbalu na nedalekém fotbalovém hřišti. V prostoru bývalých dělostřeleckých kasáren se nachází expozice Vojenského technického muzea Lešany.

Dopravní dostupnost je vynikající, s autobusovou stanicí Lešany, Břežany - Bus 332 ve vzdálenosti 500 m od domu, který Vás odveze za 1 hodinu do Prahy na metro Budějovická.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit o kouzlu tohoto místa. Tento dům může být brzy vaším novým domovem!

Kontaktujte nás pro více informací nebo domluvení prohlídky.

půdorys

kartakova_lesany_prizemi

Dokumenty

lesany_pudorys_s_rozmery

Miloslav Shejbal

V realitách pracuji již 17 let. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím profesionální fotografie, po domluvě točím video prohlídky, vytvářím virtuální prohlídky, webové stránky nemovitosti, ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

V roce 2023 a 2022 makléř roku, roce 2021 6x makléř měsíce a makléř roku. Za Rok 2020 4x makléř měsíce a makléř roku. V 2019 3x makléř měsíce. 

 


Miloslav Shejbal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF