Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rekreační chaty 66m2, Krhanice - Svatovice, . kolna 16m2, sklep, pozemek 527m2

Popis nemovitosti

 

Prodej rekreační chaty v Krhanicích za cenu 2.590.000,-Kč

Prodej rekreační chaty Krhanice - místo Svatovice

Hledáte únik z městského shonu? Nabízíme vám dřevěnou rekreační chatu o obytné ploše 66m2 na betonových základech se sklepem 6m2. Připojená na 400V s vlastním elektroměrem. Voda ze studny. Odpadní voda do jímky 1m3. Topení zajišťují krbová kamna v centru chaty napojená na zděný komín.

Stěny chaty jsou ze zatepleného dřevěného panelu a stojí na půdorysu 6,2 x 6,2m.

V chatě najdete kuchyň 7m2, obývací pokoj a malou ložnici 17m2. U vstupu toaleta, koupelna a dřevěné schodiště do patra 20m2 kde jsou dva samostatné podkrovní pokoje.

Do chaty se vchází přes prostornou prosklenou verandu, která bezprostředně navazuje na okolní přírodu. Je zde velké posezení pro všechny návštěvníky chaty. Veranda má přes 10m2.

Na verandu navazuje kryté parkovací stání jehož střecha slouží jako venkovní terasa.

Nad chatou zděná kolna 16m2 z roku 1992 ve které je příjemný úložný prostor a dílna. Na kolnu navazuje venkovní sprcha. U kolny nádrž na zachytávání vody.

Pozemek na kterém se chata kolaudovaná v roce 1981 nachází má rozlohu celkem 527m2. Na pozemku najdete vrtanou studnu 26m (průměr vrtu 105mm), která zajišťuje vodu pro chatu a zahradu. Na zahradě stromy ovocné i jehličnany.

Místo pozemku je na nejvyšším místě chatové oblasti Svatovice s otevřeným výhledem do okolí obklopené lesy.

Vlaková stanice Krhanice na trase za Jílovým u Prahy.

 Nechte se okouzlit touto jedinečnou nabídkou a přijďte si prohlédnout vaši budoucí oázu klidu!

půdorys

krhanice-1-npp-page-002 krhanice-patro1-page-002

Dokumenty

krhanice_informace_o_pozemku___nahlizeni_do_katastru_nemovitosti     

Miloslav Shejbal

V realitách pracuji již 17 let. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím profesionální fotografie, po domluvě točím video prohlídky, vytvářím virtuální prohlídky, webové stránky nemovitosti, ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

V roce 2023 a 2022 makléř roku, roce 2021 6x makléř měsíce a makléř roku. Za Rok 2020 4x makléř měsíce a makléř roku. V 2019 3x makléř měsíce. 

 


Miloslav Shejbal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF