Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej 2kk 44,5m2 po rekonstrukci, P9 Černý Most, ul. Vybíralova, lodžie, sklep

Popis nemovitosti

 

Prodej moderního bytu

Moderní byt po celkové rekonstrukci

Představujeme Vám jedinečnou příležitost k bydlení v moderním bytě, který prošel kompletní rekonstrukcí před 10 lety. Tento byt nabízí komfort a styl, který si zasloužíte. Celkovou rekonstrukcí prošel i dům, zateplení, okna, vnitřní prostory, stoupačky a další.

Technické detaily

Byt disponuje novým zděným jádrem včetně nových rozvodů elektřiny. Hlavní přívod 3F 400V je přiveden k výkonné elektrické varné desce. Nové štuky, podlahy a rozvody elektřiny i vody zajišťují bezproblémový provoz a moderní vzhled.

Kuchyň a obývací prostor

Prostorná kuchyňská linka je vybavena všemi potřebnými spotřebiči: lednice s mrazákem, myčka, trouba, mikrovlnná trouba a odsavač par. Pracovní pult elegantně odděluje kuchyň od obytné části, což vytváří příjemný a funkční prostor pro vaření i společenské aktivity.

V obývacím pokoji najdete prostornou obývací stěnu, která je ideální pro umístění televize a dalšího vybavení.

Úložné prostory

Velké šatní skříně v chodbě i ložnici poskytují dostatek úložného prostoru. Další úložný prostor je k dispozici v komoře na patře a ve sklepě umístěném v suterénu domu.

Výhled a relaxace

Z bytu je krásný výhled směrem na západ do zeleně a parku, což přispívá k pocitu klidu a pohody. Klidné posezení si můžete užít na zasklené lodžii, která je ideálním místem pro relaxaci.

Skvělá lokalita

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost: školy, školky, obchody a Centrum Černý Most. Metro Černý Most je vzdálené cca 5 minut chůze od domu a rychle Vás dopraví do centra Prahy.

Elektromobilita

U domu PREpoint - nabíjecí stanice PRE kde pohodlně dobijete svůj elektromobil.

Vřele doporučuji tento moderní byt, který je připraven ihned k bydlení. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost!

Videoprohlídka

půdorys

vybiralova_fuskova-page-002

Dokumenty

Miloslav Shejbal

V realitách pracuji již 17 let. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím profesionální fotografie, po domluvě točím video prohlídky, vytvářím virtuální prohlídky, webové stránky nemovitosti, ... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

V roce 2023 a 2022 makléř roku, roce 2021 6x makléř měsíce a makléř roku. Za Rok 2020 4x makléř měsíce a makléř roku. V 2019 3x makléř měsíce. 

 


Miloslav Shejbal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF