1. Osobní nezávazná schůzka

Pokud ještě nemáte úplně jasno, jak naložit se svou nemovitostí, nabízím Vám osobní schůzku, kde můžeme probrat varianty prodeje, pronájmu, ceny a podmínky případné spolupráce. 

2. Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Pokud se rozhodnete k prodeji nebo pronájmu nemovitosti, podepíšeme spolu tzv. zprostředkovatelskou smlouvu, kde si jasně stanovíme podmínky spolupráce a stanovíme tržní cenu nemovitosti.

3. Prezentace Vaší nemovitosti

Nemovitost profesionálně  vyfotografujeme, vytvoříme videoprohlídku a 3D půdorys. Je možnost také 3D skenu nemovitosti, protože v současné době již fotografie nestačí. Klient si chce nemovitost prohlédnout detailně ještě před samotnou prohlídkou a neztrácet čas s nemovitostí, která nebude podle jeho představ. Šetřím čas kupujícím klientům i Vám. 

Samozřejmostí je příprava nemovitosti na focení - Vy nemusíte nic uklízet, dále zaměření půdorysu nemovitosti a přesný popis. 

Samotná prezentace nemovitosti na internetu není jen inzerát, ale je to samostatná webová stránka Vaší nemovitosti, kterou propaguji a zasílám poptávajícím klientům. 

4. Prohlídky nemovitosti

Při správné prezentaci nemovitosti se prohlídky uskutečňují pouze se skutečnými zájemci o koupi. Nedochází k tomu, že by si klient představoval nemovitost jinak, než ve skutečnosti vypadá.

5. Podpisy smluv

Ve spolupráci s advokátkou zajistím veškerou smluvní dokumentaci i advokátní úschovu pro Vás i pro kupující pro zajištění hladkého průběhu prodeje a zajištění financování nemovitosti. Vy se jen dostavíte k podpisu. 

6. Katastr, energie a tak dále? 

Samozřejmě, že ani na katastr nemusíte. Návrhy na vklad kupních smluv, zástavních smluv atd. zajišťuji opět já. 

Chybí Vám průkaz energetické náročnosti budovy? Ve spolupráci s odhadcem pomohu zajistit. 

Potřebujete u nemovitosti vymazat nebo naopak zřídit věcné břemeno? Zařídím. 

Je třeba zaměřit a zapsat přístavbu do katastru? Také pomohu zajistit. 

Přepis energií a předání nemovitosti je součástí služeb. 

Odhad tržní ceny nemovitostí (nejen pro účely prodeje, ale také pro rozvodové nebo dědické řízení)

Máte strach z vad na Vaší nemovitosti, kterou by mohl kupující později reklamovat? Ve spolupráci s inspektorem zajistím technickou zprávu, která obsahuje seznam vad nemovitosti + návrhy na řešení + cenový odhad řešení. Tato zpráva je potom přílohou kupní smlouvy. 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení