1. Osobní nezávazná schůzka

Pokud ještě nemáte úplně jasno, jak naložit se svou nemovitostí, nabízím Vám osobní schůzku, kde můžeme probrat varianty prodeje, pronájmu, ceny a podmínky případné spolupráce. 

2. Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Pokud se rozhodnete k prodeji nebo pronájmu nemovitosti, podepíšeme spolu tzv. zprostředkovatelskou smlouvu, kde si jasně stanovíme podmínky spolupráce a stanovíme tržní cenu nemovitosti.

3. Prezentace Vaší nemovitosti

Nemovitost profesionálně  vyfotografujeme, vytvoříme videoprohlídku a 3D půdorys. Je možnost také 3D skenu nemovitosti, protože v současné době již fotografie nestačí. Klient si chce nemovitost prohlédnout detailně ještě před samotnou prohlídkou a neztrácet čas s nemovitostí, která nebude podle jeho představ. Šetřím čas kupujícím klientům i Vám. 

Samozřejmostí je příprava nemovitosti na focení - Vy nemusíte nic uklízet, dále zaměření půdorysu nemovitosti a přesný popis. 

Samotná prezentace nemovitosti na internetu není jen inzerát, ale je to samostatná webová stránka Vaší nemovitosti, kterou propaguji a zasílám poptávajícím klientům. 

4. Prohlídky nemovitosti

Při správné prezentaci nemovitosti se prohlídky uskutečňují pouze se skutečnými zájemci o koupi. Nedochází k tomu, že by si klient představoval nemovitost jinak, než ve skutečnosti vypadá.

5. Podpisy smluv

Ve spolupráci s advokátkou zajistím veškerou smluvní dokumentaci i advokátní úschovu pro Vás i pro kupující pro zajištění hladkého průběhu prodeje a zajištění financování nemovitosti. Vy se jen dostavíte k podpisu. 

6. Katastr, daňové přiznání a tak dále? 

Samozřejmě, že ani na katastr nemusíte. Návrhy na vklad kupních smluv, zástavních smluv atd. zajišťuji opět já. 

Daňové přiznání pro kupující zajistíme také. 

Chybí Vám průkaz energetické náročnosti budovy? Ve spolupráci s odhadcem pomohu zajistit. 

Potřebujete u nemovitosti vymazat nebo naopak zřídit věcné břemeno? Zařídím. 

Je třeba zaměřit a zapsat přístavbu do katastru? Také pomohu zajistit. 

Přepis energií a předání nemovitosti je součástí služeb. 

Odhad tržní ceny nemovitostí (nejen pro účely prodeje, ale také pro rozvodové nebo dědické řízení)

Máte strach z vad na Vaší nemovitosti, kterou by mohl kupující později reklamovat? Ve spolupráci s inspektorem zajistím technickou zprávu, která obsahuje seznam vad nemovitosti + návrhy na řešení + cenový odhad řešení. Tato zpráva je potom přílohou kupní smlouvy. 

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů