Pan Shejbal byl vždy výtečně připraven, vše fungovalo jak mělo. Oceňuji zejména jeho korektnost a klidný a solidní přístup. Vřele doporučuji, prodej bytu s pomocí pana makléře Shejbala byla pozitivní zkušenost. I když jsme prodávali byt během jednoho z nejhorších období pandemie, vše proběhlo rychle, bez zbytečných průtahů, přitom velice bezpečně. Dělá svou práci rád, s chutí a přemýšlí u toho, takže pomůže oběma stranám vše vyřešit k jejich spokojenosti. Ještě jednou děkuji.
pan Shejbal poskytl naprosto profesionální služby od začátku až po dokončení předání bytu. Děkuji
Pana Shejbala jsme oslovili se žádostí o zprostředkování pronájmu do našeho bytu. Pan Shejbal sehnal spolehlivé nájemníky, zajistil veškerou právní a administrativní agendu, pohotově reagoval na nečekané události, z každé nenadálé nesnáze našel východisko. Při výběru dalších nájemníků jsme mu dali naši plnou důvěru a opět nás nezklamal. Pan Shejbal je rychlý, spolehlivý, v realitním světě dokonale orientovaný a zběhlý profesionál.
Hledali jsme někoho, kdo se vyzná v problematice kolem pronajímání bytů. Na doporučení známé jsme se obrátili na pana Shejbala. Nyní je to již řada let, co s ním spolupracujeme k naprosté spokojenosti obou stran. Dokáže nejen sehnat vhodné nájemníky, ale poradí i při rekonstrukci bytu a jeho vybavení. Dříve se nám stávalo, že jsme narazili na podvodníky, nebo na lidi, kteří brzy přestali platit nájem. Od počátku spolupráce jsme velmi spokojeni s jeho službami a solidním přístupem k nám i k budoucím nájemníkům.
Dovoluji si Vám tímto poděkovat za vynikající spolupráci. Při prodeji našeho bytu v králově Dvoře jste nám poskytl výbornou podporu a vše, co jste slíbil, to jste také splnil. Byl jste velmi ochotný, vstřícný a vše nám vždy důkladně vysvětlil a se vším poradil. V neposlední řadě bych chtěl taktéž ocenit Vaši snahu s námi řešit případné problémy i v pozdních večerních hodinách a o víkendových dnech. Ještě jednou Vám děkuji a v případě, že budeme potřebovat realitní služby, opět se na Vás obrátíme.
Na pana Shejbala jsem narazil před lety náhodou při hledání bytu v širším centru Prahy, když byl jeho kontakt uveden u jednoho z bytů, který odpovídal mým představám. Tento byt byl již zamluven, ovšem pan Shejbal pohotově nabídl byt jiný o ulici vedle, který jsem následně ke své spokojenosti zakoupil. V celém procesu koupě nenastal jediný problém. Přes svého známého finančního poradce mi pomohl získat tehdy výbornou úrokovou sazbu. Nyní jsem řešil další nemovitost s jiným makléřem a to mě utvrdilo v tom, že přístup pana Shejbala je na profesionální úrovni. Mám rád, když člověk uvažuje ve své práci v širších souvislostech a je spolehlivý.
Chtěla bych poděkovat panu Shejbalovi za páteční prohlídku bytu v ulici Pitterova. I když jsem se pro byt nakonec nerozhodla, musím ocenit jeho profesionální přístup a milé chování.
S panem Shejbalem se známe již pět let a naprosto jsme si sedli. Co řekne, to platí, mohu se na něj absolutně spolehnout. Velice Vám děkuji :-)
Velice děkuji za velmi rychlé zprostředkování pronájmu bytu v Praze. Oceňuji profesionální přístup a spolehlivost. Doporučuji i dalším klientům.
Pana Shejbala využívám celkem pravidelně k mojí plné spokojenosti.. mám rád spolehlivé lidi.
Musím říci, že pan Shejbal byl opravdu prijemné překvapení v této oblasti. Rychlé a pohotové jednání a vyjde vám vstřic k vašemu pohodlí.
Velká spokojenost, příjemná prohlídka několika bytů, maximální ochota. Mohu je doporučit. Děkuji.
Vážim si prístup p.Shejbala, vysoká profesionalita a vynikajúce komunikatívne schopnosti. Vie pochopiť potreby klienta a odborne poradiť. Nejde len o predaj, ale aj o spokojnosť oboch strán, majiteľa aj nájomcu.
Rád bych poděkoval panu Shejbalovi pro skvělu spoluprácu při nákupu a pronájmu. Pan Shejbal je profesionál, samostatný a velice spolehliv. Doporucuji Baki
Rádi bychom poděkovali panu Shejbalovi za spolupráci v oblasti pronájmu a prodeje bytu a jeho služby doporučili všem zájemcům. Hlavním pozitivem jednání s panem Shejbalem je jeho samostatnost a spolehlivost. Vždy slibuje pouze to, co může splnit. A není toho málo.
Pan Shejbal prodával můj byt. Spolupráce s ním byla bezvadná; dodala jsem mu materiály, které po mně chtěl, a pak už vše zařídil sám. Vždy mi vyšel vstříc, co se týče termínu schůzky - mám časově nevyzpytatelnou práci a malé dítě. Obchod proběhl rychle a bez problémů. Rádi bychom v budoucnu kupovali domek v okolí Prahy, určitě se zase obrátím na pana Shejbala.
S panem Shejbalem byla radost spolupracovat, vystupuje na profesionální úrovni. Vycházel nám vstříc a vždy s ním byla férová domluva. Při prodeji nemovitosti nám poskytl veškeré právní a ekonomické služby. Děkujeme.
Pan Shejbal je realitní makléř na profesionální úrovni. Jednání s ním je vždy příjemné a navíc, co slíbí, to také splní... Při prodeji nemovitosti je schopen zařídit kompletní právní a ekonomický servis. Mohu jedině doporučit.
S panem Shejbalem jsme vyřizovali pronájem bytu poprvé, ale k naší velké spokojenosti. Makléř se o všechno postaral, jednání s ním bylo profesionální i lidské. Jako makléře ho mohu jedině doporučit. Za vyřízení moc děkuji.
Po osobních zkušenostech se službami p. makléře Shejbala mohu všem vřele spolupráci s ním doporučit. Je spolehlivý, vstřícný a hlavně seriozní. Za spolupráci děkuji.
S panem Shejbalem jsme byli velice spokojeni při sjednání pronájmu bytu. Jeho přístup byl velmi profesionální a v budoucnu bychom s ním chtěli nadále spolupracovat.
S panem Shejbalem spolupracujeme již několik let k naší úplné spokojenosti. Na pronájem bytu nám sehnal vždy velice slušné a spolehlivé lidi. Je to profesionál na svém místě, oceňujeme jeho lidský a vlídný přístup. Vřele doporučuji!
Pana Shejbala mohu, jako velice profesionálního, vřele doporučit. Do ničeho nenutí, naopak poukáže na výhody a nevýhody konkrétního bydlení a nabídne případné alternativy. Zajímá se o vaši situaci a snaží se najít nejlepší řešení. Děkuji
Pronajímám 3 byty v Praze. Panu Shejbalovi prostě předám klíče a nemusím se více starat!
Pana Shejbala doporučuji především pro jeho spolehlivost, slušné chování a profesionalitu. Již několik let spolupracuji pouze s ním ohledně pronajímání bytové jednotky a jsem spokojený. Vždy mi poradí i s detaily smlouvy, jako např. při změně občanského zákoníku. Děkuji.
Pana Shejbala mohu pouze doporučit. Již několikrát jsem s ním spolupracoval při hledání podnájemníka do pražského bytu. Pokaždé velice rychle získal slušné a spolehlivé lidi a mě tak ušetřil jak starosti, tak peníze. Děkuji!
Pan Shejbal je profesionál na svém místě, což je stále ještě po 30 letech budování tržní ekonomiky vzácné. Skvěle se mi s ním spolupracuje, mohu jej každému doporučit. Perfektní servis je zárukou.
S panem Shejbalem spolupracujeme již několik let k naší 100% spokojenosti. A jeho služby, profesionální přístup, spolehlivost, rychlé vyřízení a příjemné vystupování si velmi chválí i naši známí, kterým jsme tohoto výborného makléře doporučili. Děkujeme a těšíme se na příští akci. Matouškovi
Ke koupi bytu jsme přistupovali, s ohledem k našemu věku,s obavami. Díky profesionálnímu a zároveň velice lidskému přístupu pana Shejbala vše dopadlo na jedničku. Vše probíhalo hladce a dnes bydlíme v bytě, který jsme si vybrali. Pokud budeme mít příležitost, budeme pana Shejbala vřele doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme.
Pan Shejbal má velice profesionální jednání a při hledání pronájmu nám vyšel maximálně vstříc. Spolupráci s panem Shejbalem vřele doporučujeme!
S panem Shejbalem byla skvělá spolupráce. Velmi přijemné a profesionální vystupování. Zajistil nám krásný byt a ještě před termínem jsme se mohli nastěhovat. Vyšel nám stříc ohledně prohlídky bytu i zajištění financí. Mohu jen doporučit.
Profesionální přístup a příjemné vystupování pomohly nemovitost prodat za ještě vyšší cenu, než jsem očekával. Rozhodně doporučuji a děkuji za spolupráci!
Pán Shejbal poskytol Full Servis pri hladaní ideálneho bytu. Flexibilita, znalosť realitného trhu, profesionálny prístup. To je známka TOP realitného makléra - pana Shejbala Ďakujem.
Na doporučení kamarádky (poté, co selhaly ostatní realitní kanceláře) jsem kontaktovala realitního makléře pana Shejbala. Přestože jsem ho požádala o pomoc krátce před Vánoci, on jediný mi v krátké době sehnal slušného a spolehlivého podnájemníka. Nejen to, po několika týdnech se ještě informoval, zda jsme oba spokojeni. Ještě jednou děkuji. Vím, na koho se příště opět obrátit.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení